Recenze

Dobrý den, mám výborné zkušenosti s Merino lanolín krémem. Výborně hydratuje i velmi suchou pokožku, rychle se vstřebává
a nezanechává pocit mastnoty. Příjemně voní. Pomáhá při atopickém ekzému. Pomáhá i při rosacei.

Dana D.


 

Dobrý den, Merino lanolinový krém používám jako péči o ruce a chodidla večer před spaním. Jeho textura mi velice vyhovuje.
Děkuji, že jste mě kontaktovali s informací, že váš skvělý krém je opět na trhu.

Irena H.


 

Vážení, dovolte, abych napsala svůj názor na vaši kosmetiku. Před pár lety jsem byla na Novém Zélandu a přivezla si tamní kosmetiku s lanolinem, původně hlavně pro moji snachu pro problematikou pleť, kdy lanolinová kosmetika jí plně vyhovuje. Samozřejmě i něco pro sebe, s blahodárnými účinky manuky jsem se setkala přímo tam. Od té doby jsem hledala, jak si znovu pořídit tuto kosmetiku a náhodně jsem přišla na vaši firmu. Od té doby jsem objednala pro obě snachy i pro sebe a vřele vaši kosmetiku doporučuji všem, jsou vhodné jak pro problematickou pleť, tak pro normální, ale i pro zralou pleť. Jsme velmi spokojené a letošní vánoce budou opět ve znamení vašich skvělých výrobků. Děkuji.

Jiřina M.


 

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s kosmetikou značky Merino a Alpine Silk. Jsou to hlavně zkušenosti mé dcery, která mnoho let trpěla ekzémem na rukou. Ruce byly suché, kůže na prstech se olupovala, některé práce musela vykonávat pouze v rukavicích nebo vůbec. Po vyzkoušení celé řady preparátů z lékáren, od různých společností nebo i podomácku vyrobených jsme se dostali ke kosmetice Merino a Alpine Silk. Hned první krémy na ruce (lanolin/šípkový olej a lanolin/med manuka) byly velmi příjemné a na určité časové období pomohly. Ekzém je však nevypočitatelný a po jisté době bylo potřeba udělat změnu, a tak dcera začala používat Day Creme, SPF 30 s lanolinem a vit. E (určený sice na obličej, ale s pozitivními účinky i na ruce). Přelom však nastal od doby, kdy si od firmy Sabona zakoupila magnetický náramek. Zhruba po 2 měsících ekzém v podstatě úplně vymizel. Já osobně jsem spokojená i s krémy na obličej, které používám denně. Děkuji za velmi kvalitní produkty a také za příjemné a laskavé jednání.

Miroslava K.


 

Dobrý den, již několikrát jsem si objednala a používala produkty z luxusní pleťové kosmetiky - konkrétně: MERINO COLLAGEN CREME, MERINO PLACENTA CREME denní i noční krém a ALOE VERA gel. Se všemi produkty jsem byla velmi spokojená. Snadno se vstřebávají, jsou absolutně nedráždivé a zanechávají perfektní pocit. Moje pleť byla doslova rozzářená a omlazená. Ráda se k této kosmetice opakovaně vracím. Nyní jsem si objednala krémy z řady ALPINE SILK s Manukou denní a noční, které chci vyzkoušet. Děkuji S pozdravem a přáním všeho dobrého

Lenka K.