O nás

Společnost Bohemia Impex International vznikla v roce 2002 jako dceřina australská společnost. Zabýváme se dovozem a distribucí zdravotnických pomůcek. Naší specializací jsou magnetoterapeutické kloubní bandáže a přístroje určené k léčbě pohybového ústrojí pulzním magnetickým polem.

Sortiment je doplněn bandážemi se speciálním měděným vláknem a magnetoterapeutickými náramky z vysoce kvalitní oceli jejichž výrobcem je společnost Sabona of London. Více na www.sabona-bohemia.cz.

V současné době uvádíme na trh jako novinku přírodní kosmetiku z Nového Zélandu. Základní složkou je čistý přírodní lanolín doplněný významnými účinky propolisu, mořského kolagenu, aloe vera, novozélandského medu z květů manuky, šípkovým a mandlovým olejem s vitamíny.

Kosmetika odpovídá přísným novozélandským i australským normám zvýšené ochrany a péče o pokožku  celého těla, která je zejména v Austrálii vystavena intenzivním slunečním paprskům.

Novozelandská přírodní kosmetika Merino a Alpine Silk má svá obchodní zastoupení a rozvinutou obchodní síť v mnoha zemích světa.

Bohemia Impex International je výhradním zástupcem společnosti Merino Skin Care New Zealand pro Českou a Slovenskou republiku.

Filozofií naší společnosti je nabídka nové řady prvotřídní kosmetiky za přijatelnou cenu a především profesionální péče o zákazníka.

Vyzkoušejte kvalitní kosmetiku Merino, budete-li spokojeni můžete využívat výhod  našich stálých zákazníků.

Tým Bohemia Impex International

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení