O nás

Společnost Bohemia Impex International vznikla v roce 2002 jako dceřina australská společnost. Zabýváme se dovozem a distribucí zdravotnických pomůcek. Naší specializací jsou magnetoterapeutické kloubní bandáže a přístroje určené k léčbě pohybového ústrojí pulzním magnetickým polem.

Sortiment je doplněn bandážemi se speciálním měděným vláknem a magnetoterapeutickými náramky z vysoce kvalitní oceli jejichž výrobcem je společnost Sabona of London. Více na www.sabona-bohemia.cz.

V současné době uvádíme na trh jako novinku přírodní kosmetiku z Nového Zélandu. Základní složkou je čistý přírodní lanolín doplněný významnými účinky propolisu, mořského kolagenu, aloe vera, novozélandského medu z květů manuky, šípkovým a mandlovým olejem s vitamíny.

Kosmetika odpovídá přísným novozélandským i australským normám zvýšené ochrany a péče o pokožku  celého těla, která je zejména v Austrálii vystavena intenzivním slunečním paprskům.

Novozelandská přírodní kosmetika Merino a Alpine Silk má svá obchodní zastoupení a rozvinutou obchodní síť v mnoha zemích světa.

Bohemia Impex International je výhradním zástupcem společnosti Merino Skin Care New Zealand pro Českou a Slovenskou republiku.

Filozofií naší společnosti je nabídka nové řady prvotřídní kosmetiky za přijatelnou cenu a především profesionální péče o zákazníka.

Vyzkoušejte kvalitní kosmetiku Merino, budete-li spokojeni můžete využívat výhod  našich stálých zákazníků.

Tým Bohemia Impex International