O produktech Merino

Placenta

 

oveckaExtrakt z ovčí placenty. Stimuluje obnovu kožních buněk. Tím napomáhá k regeneraci pokožky a zpomalení procesu stárnutí pleti.

 

Propolis

 

propolis Propolis svými léčivými a dezinfekčními účinky chrání pokožku před škodlivým vlivem bakterií. Současně ve spojení s ostatními přírodními složkami krému je zárukou velmi dobré penetrační schopnosti a regeneračních účinků.

 

Vitamín B5

 

vitamin-b5Vitamín B5 výrazně přispívá k zdravému vzhledu pokožky svou antitoxicitou. Chrání pleť před dráždivými účinky zevního
prostředí (sluneční záření).

 

Kolagen

 

morske-rasyKolagen výtažek z mořských řas. Stimuluje syntézu pojivové tkáně a tím podporuje intenzivní regeneraci pleti.

 

Lanolín

 

lanolin Lanolín je přírodní olejový extrakt z ovčí vlny. Pro výrobu kosmetických produktů se používá velmi jemných částic lanolínu. Má výrazné penetrační a hydratační schopnosti. Jako ochranný krém brání pronikání nečistot do kožních pórů.

 

Mandlový olej

 

mandleMandlový olej patří mezi nejcennější rostlinné oleje. Pokožce dodává hebkost, mírní podráždění. Je bohatý zejména na vitamíny, minerály a nenasycené mastné kyseliny. Je vhodný pro každý typ pleti.

 

Aloe vera

 

aloe-veraAloe vera vyhovuje všem typům kůže. Je známá svými hojivými, protizánětlivými a regeneračními schopnostmi.

 

Šípkový olej

 

sipekOlej se lisuje ze semen plodů šípků a je bohatým zdrojem vitamínu A a vícenenasycených mastných kyselin, zejména gama-linolenové. Šípkový olej má výrazné regenerační schopnosti přispívající ke zpomalení stárnutí pokožky. Intenzivně ošetřuje a vyhlazuje, podporuje vitalitu a regeneraci, reguluje tvorbu kožního mazu a zklidňuje záněty. Je ideální pro suchou a zralou pleť.

 

Manuka Honey

 

manuka Manuka je stálezelený keř s  intenzivním bylinným aroma. Pochází z Nového Zélandu a jinde na světě se nevyskytuje. Med z manuky obsahuje minerály a aminokyseliny, které jsou důležité pro výživu kůže.  
 

SPF 30 – SUN PROTECTION FAKTOR UV FAKTOR 30

 

slunceSPF 30 – SUN PROTECTION FAKTOR UV FAKTOR 30 chrání pokožku před spálením a poškozením způsobeným slunečním zářením po dobu 5 hodin.